Facebook
BIP
A A A


Kalendarz
Your page title
GaleriaPartnerzy

Kino w CAK Międzychód - Twój Vincent
19/10/2017

Serdecznie Zapraszamy do CAKowskiego Kina 🎞🎥 Już 19 października na sali widowiskowej zostaną wyświetlone nowości kinowe! ➡"Twój Vincent" - Bohaterowie obrazów Vincenta van Gogha przedstawiają historię życia oraz tajemniczej śmierci artysty. Bielty dostępne w sekretariacie CAK.

Kino w CAK Międzychód - Dwie Korony
19/10/2017

Serdecznie Zapraszamy do CAKowskiego Kina 🎞🎥 Już 19 października na sali widowiskowej zostaną wyświetlone nowości kinowe! ➡"Dwie korony" - Opowieść o życiu Maksymiliana Marii Kolbego począwszy od dzieciństwa, a skończywszy na osadzeniu w Auschwitz. Bilety do nabycia w sekretariacie CAK

Kino w CAK Międzychód - Emotki
19/10/2017

Serdecznie Zapraszamy do CAKowskiego Kina 🎞🎥 Już 19 października na sali widowiskowej zostaną wyświetlone nowości kinowe! ➡ "EMOTKI. Film" - gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis. Bilety do nabycia przed seansem!

Zajęcia dla Ciebie!
5/10/2017

Serdecznie Zapraszamy na nową sekcje! Wyszczuplanie, ujędrnianie, wzmacnianie, spalanie, energia - przyjemne zajęcia, które rozwijają sprawność całego organizmu - niezależnie od wieku, płci i masy ciała.Zadbaj o swoje zdrowie i ciało!

45-lecie Domu Kultury w Międzychodzie
20/10/2017

Mamy zaszczyt i honor Zaprosić Państwa na niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenia w ramach Jubileuszu 45-lecia Domu Kultury 🎉🔝🎊 Poniższe słowa kultowej piosenki będą mottem kulturalnego święta w naszym mieście: "Każde pokolenie ma własny czas, Każde pokolenie chce zmienić świat, Każde pokolenie odejdzie w cień A nasze ? nie" 🎼🗣🎤 Zapraszamy wspólnie z Muzeum Regionalne w Międzychodzie oraz Międzychód gmina do obchodów Jubileuszu.

Nabór do sekcji: JOGA
6/10/2017

Rusza w CAK nowa sekcja: JOGI ☯🖤 Joga to ćwiczenia wzmacniające i rozciągające ciało, polepszające koncentrację, regenerujące itp. Serdecznie Was zapraszamy - z pewnością nie pożałujecie.

Nabór do sekcji - Black Stage
25/09/2017

Jeśli lubisz śpiewać, grasz na instrumencie bądź masz swoją kapelę i nie macie gdzie doskonalić swoich talentów muzycznych - Sekcja Black Stage jest właśnie dla Ciebie bądź dla Waszego Zespołu. Przyjdź, sprawdź i sam się przekonaj - naprawdę Warto! Czekamy właśnie na Ciebie.

Nabór - Chór Lutnia
26/09/2017

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą dołączyć do Chóru Lutnia działającego przy Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie. Niespełna stu-letnia tradycja zespołu z pewnością ukazuje nam, że warto tworzyć muzykę, warto śpiewem krzewić kulturę! Jeśli masz predyspozycje wokalne, czujesz muzykę i lubisz pracować w zespole - to miejsce i nasz Chór są stworzone dla Ciebie! Zapraszamy już w najbliższy wtorek do Cak Międzychód