Facebook
BIP
A A A


Kalendarz
Your page title
GaleriaPartnerzy

Kabaret: KOŃ POLSKI
13/01/2017

Już 13 stycznia w ramach 26. Finału WOŚP w Międzychodzie odbędzie się pierwszy taki Wielkoorkiestrowy wieczór kabaretowy z Kabaret Koń Polski <3 Bilety dostępne w CAK od 15 grudnia!

78 Rocznica Wysiedleń Mieszkańców Międzychodu
12/12/2017

"78 Rocznica Wysiedleń Mieszkańców Międzychodu" 12 grudnia 2017 o godzinie 17.00 wieczór literacki poświęcony pamięci Edmunda Madalińskiego.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
14.01.2018

Nadszedł czas, aby ogłosić gwiazdę 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie.❤ Wielkimi krokami zbliżamy się do styczniowego wydarzenia! Co roku międzychodzki finał dzięki wsparciu i współorganizacji lokalnych władz, instytucji, firm i mieszkańców wzbogacany jest o wyjątkowy koncert, który na długo pozostaje w pamięci każdego uczestnika finału WOŚP. Jest niezmiernie miło ogłosić Nam, że 14 stycznia o godz. 18:30 w Hali Widowiskowo - Sportowej zagra URSZULA z zespołem.

VI Powiatowy Konkurs Fotograficzny
29/12/2017

VI edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego im. Ireneusza Lindego! Hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi „Stary Człowiek i może”. Głównym celem konkursu jest ukazanie na fotografiach różnych obliczy starości. To próba niepopularnego spojrzenia na jesień życia - pełnego zrozumienia, podziwu i radości, okazja do odczarowania ludzi i miejsc, wobec których czas przyspieszył.Prace można składać w bibliotece do 29 grudnia 2017 r. do godz. 15.00. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Akcja HEJ RODZICU!
14/01/2018

#HEJrodzicu <3 Rozpoczynamy przygotowania do niezwykle widowiskowej akcji, która ma na celu zgromadzenie w dniu 1⃣4⃣ stycznia o godz. 16:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej rodziców wraz ze swoimi dziećmi <3 Tą akcją chcemy ukazać ogrom pracy na co dzień prowadzonych na oddziale ginekologiczno - położniczo - neonatologicznym w Szpitalu Powiatowym w Międzychodzie. Niech nasza obecność - obecność przede wszystkim dzieci - które urodziły się w międzychodzkim szpitalu będzie podsumowaniem i podziękowaniem zarówno dla Fundacji WOŚP oraz Jurka Owsiaka.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
14/01/2018

Chcesz włączyć się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie, a nie bardzo wiesz z kim się skontaktować? My to ułatwiamy i przedstawiamy osoby, które odpowiedzialne są za organizację międzychodzkiego finału WOŚP, który zagra już 14 stycznia 2018 roku w Hali Widowiskowo - Sportowej.

Zajęcia dla Ciebie!
5/10/2017

Serdecznie Zapraszamy na nową sekcje! Wyszczuplanie, ujędrnianie, wzmacnianie, spalanie, energia - przyjemne zajęcia, które rozwijają sprawność całego organizmu - niezależnie od wieku, płci i masy ciała.Zadbaj o swoje zdrowie i ciało!

Nabór do sekcji: JOGA
6/10/2017

Rusza w CAK nowa sekcja: JOGI ☯🖤 Joga to ćwiczenia wzmacniające i rozciągające ciało, polepszające koncentrację, regenerujące itp. Serdecznie Was zapraszamy - z pewnością nie pożałujecie.